www.forum-despre-vedete.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Vedete
.............................................
Add Glitter to your Photos

Demi Lovato
Demetria Devonne Lovato Hart, sau mai pe intelesul tuturor- Demi Lovato (20 august 1992), nascuta in zodia fecioarei, este o actrita si o cantareata foarte talentata.
Miley Cyrus
Miley Ray Cyrus (născută Destiny Hope Cyrus pe 23 noiembrie 1992, Franklin, Tennessee, SUA) este o actriţă de televiziune, cântareaţă, scriitoare şi compozitoare americană.
Dakota Fanning
Dakota Fanning (n. 1994) este o tânără actriţă americană, cunoscută pentru rolurile din filme ca I Am Sam (2001), Man On Fire (2004), War Of The Worlds (2005), Reţeaua Miraculoasă (2006), şi My Neighbor Totoro (1988).
Avril Lavinge
Avril Lavigne (Whibley), mult mai bine cunoscută sub numele său de naştere Avril Lavigne , n. 27 septembrie 1984, Belleville, Ontario, Canada) este o cântăreaţă şi muziciană din Canada.
Lady Gaga
Stefani Joanne Angelina Germanotta (n. pe 28 martie 1986), cunoscută sub numele de scenă Lady Gaga este o cântăreaţă americană, câştigătoarea a premiilor Grammy.
Ashley Tisdale
Ashley Michelle Tisdale (n. 2 iulie 1985) este o cântăreaţă, actriţă şi producătoare de televiziune americană
Rihanna
Robyn Rihanna Fenty (născută pe 20 februarie 1988 în Saint Michael) este o cântăreaţă, muziciană, textieră şi dansatoare din Barbados.
Taylor Swift
Taylor Alison Swift (născută pe 13 decembrie 1989 în Wyomissing, Pennsylvania, Statele Unite ale Americii), este o cântareaţă de pop-country.
Selena Gomez
Selena Marie Gomez (n. 22 iulie 1992) este o actriţă şi cântăreaţă americană, cel mai bine cunoscută pentru rolul lui Alex Russo pe Disney Channel, Magicienii din Waverly Place.
Vanessa Hudgens
Vanessa Anne Hudgens (n. 14 decembrie 1988, Salinas, California) este o cântăreaţă şi actriţă americană.
Phoebe Tonkin
Phoebe Tonkin (n. pe 17 octombrie 1989 în Sydney, Australia) este o actriţă şi model din Australia. Ea joaca rolul lui Cleo Sertori in serialul H2O - Adaugă apă.

 

 H2O: Just Add Water

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alecsandra
Fain member
Fain member
Alecsandra


Mesaje : 270
Data de inscriere : 24/02/2010
Varsta : 25
Localizare : braila..cat mai departe

H2O: Just Add Water Empty
MesajSubiect: H2O: Just Add Water   H2O: Just Add Water EmptyLun Iul 19, 2010 10:17 am

H2O: Just add water este un serial de televiziune australian pentru copii, filmat pe Coasta de Aur (Gold Coast), dar si la Colegiul Somerset din orasul Mudgeeraba, statul Queensland.
A rulat pentru prima data in cadrul grupului Network Ten in Australia, a treia mare retea de televiziune comerciala din Australia. In momentul de fata serialul este difuzat pe Disney Channel, Nickelodeon Marea Britanie si pe alte zeci de canale in peste 100 de tari.
Cănd trei adolescente normale se nimeresc în faţa unei grote antice suferă o transformare care le va schimba viaţa pentru totdeauna. H2O - adaugă apă, este povestea unor adolescente diferite care se confruntă cu problemele de zi cu zi însă cu una în plus: sunt sirene şi au o putere incredibilă asupra apei.
Emma, Cleo şi Rikki au 16 ani şi trăiesc pe marginea unei plaje din Gold Coast. Viaţa lor se învârte în jurul hainelor, plajei şi băieţilor şi mai puţin a şcolii. Însă dacă apa le atinge au numai căteva secunde să se usuce înainte de a le apărea cozile lungi şi elegante. Ele sunt sirene! Melodia "No Ordinary Girld" care apare in genericul filmului este este cantata de Ellie Henderson in primul sezon si de Kate Alexa in al doilea sezon.
Serialul a fost nominalizat in 2007 la Premiile Logie ( premiile industrale ale televiziunii australiene) dar si la Premiile Kid's Choice ( premii acordate de canalul Nickelodeon Marea Britanie pe la sfarsitul lunii martie sau aprilie pentru cel mai bun serial tv (show) votat de copii ) la categoria "Cel mai bun serial tv".
Cu toate ca serialul fusese planuit sa aiba doar doua sezoane producatorul Jonathan M. Shiff a confirmat faptul ca al treilea sezon va fi realizat in 2008, motivand afirmatia cu potentialul pe care il au acele puteri supranaturale detinute de 3 adolescente obisnuite.


# Titlu: H2O: Just Add Water
# Perioda filmare: 9 Octombrie 2006 - 4 Aprilie 2007
# Buget: 10,000,000 AUD

H2O: Just Add Water H2O_Just_Add_Water_1204034010_2006
Sus In jos
http://horseland-forum.forumgratuit.ro
ninutza
Good member
Good member
ninutza


Mesaje : 97
Data de inscriere : 07/07/2010

H2O: Just Add Water Empty
MesajSubiect: Re: H2O: Just Add Water   H2O: Just Add Water EmptyDum Iul 25, 2010 2:43 am

Sunt 3 sezoane,eu am vazut episoadele primelor 2 sezoane si le stiu pe de rost..Episoadele de la sezonul 3 le privesc pe peteava.ro
Sus In jos
Alecsandra
Fain member
Fain member
Alecsandra


Mesaje : 270
Data de inscriere : 24/02/2010
Varsta : 25
Localizare : braila..cat mai departe

H2O: Just Add Water Empty
MesajSubiect: Re: H2O: Just Add Water   H2O: Just Add Water EmptyVin Iul 30, 2010 6:13 am

Aha.. mie imi place ca are un subiect mitologic care ma intereseaza Laughing dar uneori chiar ma plictiseste.. unele episoade sunt aiurea rau Laughing dar e un serial dragut cu o cultura pe care copiii o adora
Sus In jos
http://horseland-forum.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





H2O: Just Add Water Empty
MesajSubiect: Re: H2O: Just Add Water   H2O: Just Add Water Empty

Sus In jos
 
H2O: Just Add Water
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.forum-despre-vedete.forumgratuit.ro :: Forum Proiect :: Zona Vedetelor :: Seriale-
Mergi direct la: