www.forum-despre-vedete.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Vedete
.............................................
Add Glitter to your Photos

Demi Lovato
Demetria Devonne Lovato Hart, sau mai pe intelesul tuturor- Demi Lovato (20 august 1992), nascuta in zodia fecioarei, este o actrita si o cantareata foarte talentata.
Miley Cyrus
Miley Ray Cyrus (născută Destiny Hope Cyrus pe 23 noiembrie 1992, Franklin, Tennessee, SUA) este o actriţă de televiziune, cântareaţă, scriitoare şi compozitoare americană.
Dakota Fanning
Dakota Fanning (n. 1994) este o tânără actriţă americană, cunoscută pentru rolurile din filme ca I Am Sam (2001), Man On Fire (2004), War Of The Worlds (2005), Reţeaua Miraculoasă (2006), şi My Neighbor Totoro (1988).
Avril Lavinge
Avril Lavigne (Whibley), mult mai bine cunoscută sub numele său de naştere Avril Lavigne , n. 27 septembrie 1984, Belleville, Ontario, Canada) este o cântăreaţă şi muziciană din Canada.
Lady Gaga
Stefani Joanne Angelina Germanotta (n. pe 28 martie 1986), cunoscută sub numele de scenă Lady Gaga este o cântăreaţă americană, câştigătoarea a premiilor Grammy.
Ashley Tisdale
Ashley Michelle Tisdale (n. 2 iulie 1985) este o cântăreaţă, actriţă şi producătoare de televiziune americană
Rihanna
Robyn Rihanna Fenty (născută pe 20 februarie 1988 în Saint Michael) este o cântăreaţă, muziciană, textieră şi dansatoare din Barbados.
Taylor Swift
Taylor Alison Swift (născută pe 13 decembrie 1989 în Wyomissing, Pennsylvania, Statele Unite ale Americii), este o cântareaţă de pop-country.
Selena Gomez
Selena Marie Gomez (n. 22 iulie 1992) este o actriţă şi cântăreaţă americană, cel mai bine cunoscută pentru rolul lui Alex Russo pe Disney Channel, Magicienii din Waverly Place.
Vanessa Hudgens
Vanessa Anne Hudgens (n. 14 decembrie 1988, Salinas, California) este o cântăreaţă şi actriţă americană.
Phoebe Tonkin
Phoebe Tonkin (n. pe 17 octombrie 1989 în Sydney, Australia) este o actriţă şi model din Australia. Ea joaca rolul lui Cleo Sertori in serialul H2O - Adaugă apă.

 

 Ryan's GFX

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
ninutza
Good member
Good member
ninutza


Mesaje : 97
Data de inscriere : 07/07/2010

Ryan's GFX - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ryan's GFX   Ryan's GFX - Pagina 2 EmptyJoi Iul 08, 2010 12:05 am

Cool!Ai ales pozitia potrivita pentru Ashley si chiar se potriveste si cu fundalul...Rama de asemenea e minunata..Ai facut ca intre aceste lucruri sa existe armonie!Bravo!!
Sus In jos
Andreea
Cool member
Cool member
Andreea


Mesaje : 193
Data de inscriere : 22/02/2010
Varsta : 26
Localizare : Sinaia/Tulcea

Ryan's GFX - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ryan's GFX   Ryan's GFX - Pagina 2 EmptyLun Aug 23, 2010 6:23 am

Mersi mult pentru pareri Very Happy

Vara asta am mai facut cateva "chestii" Laughing

Asta e de pe 1 iunie parca

Ryan's GFX - Pagina 2 O5ungg

Ryan's GFX - Pagina 2 Sxyyjd

Altele

Ryan's GFX - Pagina 2 8z1fkg

Ryan's GFX - Pagina 2 21e4thy

Ryan's GFX - Pagina 2 Mmwrye

Ryan's GFX - Pagina 2 71tguv

Ryan's GFX - Pagina 2 71tguv

Ryan's GFX - Pagina 2 20rwvn6

Ryan's GFX - Pagina 2 8wi06x

Si o semnatura pe care am facut-o la inceputul verii

Ryan's GFX - Pagina 2 Qq33au
Sus In jos
http://www.star-fulger.forumgratuit.ro
Alecsandra
Fain member
Fain member
Alecsandra


Mesaje : 270
Data de inscriere : 24/02/2010
Varsta : 25
Localizare : braila..cat mai departe

Ryan's GFX - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ryan's GFX   Ryan's GFX - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 6:05 am

sunt foarteee faine Smile
Sus In jos
http://horseland-forum.forumgratuit.ro
Andreea
Cool member
Cool member
Andreea


Mesaje : 193
Data de inscriere : 22/02/2010
Varsta : 26
Localizare : Sinaia/Tulcea

Ryan's GFX - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ryan's GFX   Ryan's GFX - Pagina 2 EmptyMar Aug 24, 2010 1:36 pm

Mersi Lexa Very Happy daca iti pot spune asa Laughing
Dupa cum ma stiti,am alt set Laughing
Proaspat facut,l-am terminat acum 2 minute

Sign:
Ryan's GFX - Pagina 2 L9wkg

Av:
Ryan's GFX - Pagina 2 Fu4c5f
Sus In jos
http://www.star-fulger.forumgratuit.ro
EN
Good member
Good member
EN


Mesaje : 59
Data de inscriere : 28/02/2010

Ryan's GFX - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ryan's GFX   Ryan's GFX - Pagina 2 EmptyJoi Aug 26, 2010 3:30 am

Nu sunt fanul niciunuia dintre ei, dar imi place cum lucrezi. Foarte faine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ryan's GFX - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ryan's GFX   Ryan's GFX - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Ryan's GFX
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.forum-despre-vedete.forumgratuit.ro :: Fan Area :: Fan GFX-
Mergi direct la: